altınotu
Tarih : 24 Ocak 2013 Perşembe

Farmville 2 xp ( hızlı level atlama ) hilesi - Resimli anlatım

Farmville 2 de hızlı bir şekilde xp kazanma hilesi. Bu hile ile 20 dakika içinde farmville 2 de 5-6 level atlayabilirsiniz. Bu hile ile hem xp kazanıp level atlayacaksınız hemde para kazanacaksınız.

Gerekli proğramlar

Firefox tarafıcı - buradan indirin
Cheat engine - buradan indirin

Farmville 2 de xp kazanma hilesi adım adım anlatımı

 1. Firefox tarayıcı kullanarak farmville 2 oyunu açın.
 2. Cheat engine programını çalıştırın.
 3. Cheat engine programın da sol üst köşedeki tarayıcı seçme düğmesini tıklayın.
 4. Açılan pencere de flash player plugin"i seçin. 2 adet flash player plagin vardır alttaki seçin, eğer olmaz ise bu adıma dönüp 1.sini seçin.
 5. Yukarıdaki resimde görünen open düğmesini tıklayın.
 6. Alt bölmedeki yazıları temizlemek için, alt bölmenin üstünde bulunan kırmızı yuvarlak ve ortada çizgi olan işarete tıklayın. Tamam diyin ve temizleyin.

  Bu arada çifliğe geri dönün
  1. Markete girin.
  2. Arama kutusuna saman yazın veya yazmadan saman arabasını bulun. 45000 (45 bin ) değeri var. Şimdi çiftliği bırakıp cheat engine proğramına geri dönelim.
 7. Saman arabasının değeri olan 45000 value yazan yere girin ve first scan yazan düğmeyi tıklayın
 8. Sol kısımdaki bütün satırları seçin (Shift tuşuna basılı tutun birinci ve sonuncuya basın). Aşağıyı gösteren kırmızı oka tıklayın, alt bölme dolacaktır.
 9. Alt bölmedeki bütün yazıları seçin( Shift"e basılı tutun ilk ve son satırı tıklayarak).  Enter"a basın Change value penceresi açılacaktır. Buradaki 45000 silin ve 0 (sıfır) yazın ve ok tıklayın. Alt bölmede valuenin altındaki bütün değerler 0 (sıfır) olacaktır.
 10. Şimdi oyuna geri dönün ve markete girin saman arabasını bulun.

  Saman arabası artık ücretsiz olmuştur. istediğiniz kadar alabilir ve satabilirsiniz. Har alımda 397 xp kazanacaksınız. Satarken de 400 altın. Yani ücretsiz olan saman arabasını alıp satarak xp lerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.
İyi eğlenceler.
Etiketler
Paylaş
Facebook yorumları
Google + yorumları