altınotu
Tarih : 26 Ocak 2013 Cumartesi

Farmville 2 farm para hilesi - En iyi hile (herşey alınabiliyor) - Resimli anlatım

farmville 2 Farmville 2 de farm para hilesi ile marketteki bütün paralı hayvan, bitki ve nesneleri altın ile alabilirsiniz. Burada anlattıklarını yaparsanız para ile satılan bütün nesneler altın (veya coins) ile satılacak. Mesele 44 farm parası olan bir nesne hileden sonra 44 altın olacak.

Gerekli programlar

Cheat engine programı (burdan indir)

Farmville 2 farm parası hilesi adım adım anlatımı

1 - Facebook"a gir ve farmville 2 oyununu aç. Oyun tam açılıncaya kadar bekle

2 - Cheat engine programını çalıştır.

3 - Sol üst köşede bilgisayar sembolüne tıkla,  tarayıcı seçme penceresi açılacak.
cheat engine

- - - - Oyunu Mozilla firefox ile açtınızsa FlashPlayerPluging seç
cheat engine

- - - -  Eğer Google chrome ile oyunu açtınızsa chrome.exe lerden birisini seç.
cheat engine

     *** Doğru tarayıcı seçme için pratik bir yol gör


4 - Value Type"ın yanında da 4 Bytes tıklayın ve Arraf of bytes seçin.
cheat engine

5 - Alt bölmedeki yazılardan temizlemek için yuvarlak ve ortasında yatık çizgi olan kırmızı işarete tıklayın. cheat engine

6 - Hex yazan yerin yanındaki kutuya bu kodu aynen kopyalayın ve yapıştırın. Tırnak işareti içinde yazıyorum tırnak işaretini kopyalamayın.
"40 42 0F 00 40 42 0F 00 00 00 00 00". First scan düğmesini tıklayın. Tıkladıktan sonra sol kısımda değerler yazılacaktır.
cheat engine

7 - Sol kısımda satırları hepsini seçin. Önce en üste tıklayın sonra shift"te basılı tutarak en alta tıklayın hepsi seçilecektir. Aşağı doğru olan kırmızı oka tıklayın ve değerleri alta alın.
cheat engine

8 - Önce new scan tıklayın ve Şimdi tekrar Hex yazan yerin yanındaki kutuya bu kodu aynen kopyalayın ve yapıştırın. Tırnak işareti içinde yazıyorum tırnak işaretini kopyalamayın.
"29 00 00 00 29 00 00 00 00 00 00 00". First scan düğmesini tıklayın.
cheat engine

9 - Şimdi tekrar sol kısımda satırları hepsini seçin. Önce en üste tıklayın sonra shift"te basılı tutarak en alta tıklayın hepsi seçilecektir. Aşağı doğru olan kırmızı oka tıklayın ve değerleri alta alın.
cheat engine

10 - Alt kısımdaki  satırlardan birtanesine tıklayın, crtl + a ile hepsini seçin,  sağ tuşu tıklayın, change record  tıklayın, type tıklayın
cheat engine

11 - Length 12 yazan yerdeki 12 rakamını 16 yapın ve ok tıklatın
cheat engine

12 - Şimdi burası önemli, Alt alandaki value değeri altındaki sayılar az önce kopyalayıp yapıştırdığımız kodlara benziyor ama daha uzun kopyalayıp yapıştırdığımız değerler birincisi "40 42 0F 00 40 42 0F 00 00 00 00 00" ve ikincisi "29 00 00 00 29 00 00 00 00 00 00 00" idi. Ama şimdi yazılı olan değerler daha uzun sonuna 8 adet daha rakam eklenmiş. Şimdi bu kodların son sekiz hanesini bir yere not edin. Bir yere yazmayı unutmayın. Not defterini açın ve yazın. Ben kendi örneğimi veriyorum sizinki farlı çıkar. 1. kod hangisi 2. kod hangisi karıştırmayın doğru kayıt edin ve yanlarına 1. kod ve 2.kod diye başlarına yazınki sonra karıştırmayın.
---- 1. kod 40 ile başlayan rakamın son sekiz hanesi C8 3B A3 0B
---- 2. kod 29 ile başlayan rakamın son sekiz hanesi F0 24 62 0B
cheat engine

13 - 2. kodu ni kopyalayın  Dikkatli olun 1. kodu değil 2. kodu kopyalayın. New scan deyin, value yazan yere yapıştırın ve first scan deyin. Sol kısıma yazılar yazılacaktır.
cheat engine

14 - Kırmızı daireyi tıklayarak alt kısmı boşaltın.

15 - Şimdi sol kısımdakilerin hepsini seçin. (shift "te basılı tutun ve ilk ve sonuncusuna basın ve tümü seçilecek), alt oka basın ve aşağı alın.
cheat engine

16 - Aşağıdaki satırların hepsini seç(bir satıra tıkla ve ctrl+a yap), mausun sağ tuşuna tıkla, change record tıkla, value seç.
cheat engine

17 - Şimdi not defretine kayd ettiğimiz 1. ve 2.kodlardan 1. kodu kopyalayın  ve buraya yapıştırın, ok"yi tıklayın.
cheat engine

18 - Şimdi cheat engine ile işiniz bitti ama kapatmayın açık kalsın kapatırsanız hile pasif olur, alacaklarını alın işniz bitince cheat engineyi kapatın, biraz bekleyin ve çiftliğe gidin, bütün paralı hayvanlar, bitkiler, nesneler artık altınla alınıp satılıyor. Yani farm parası derdi yok artık. Kolay gelsin.

Bu hileyi videodan izlemek için Farmville2 Cash - Farm para hilesi videosu nu tıklayın

Farmville 2 çiftlik erken genişletme hilesi

Yukarıda anlattığım farmville 2 para hilesini yaptıktan sonra çiftlik genişletmeye tıklayın, paralı olan yerler zaten ücretsiz olmuştur tıklayın ve açın

UYARI : Arkadaşlar bütün hilelerde çok küçük bir miktar olsa da, mimlenme ye oyununuzun askıya alınma ihtimali vardır. Bu konuda sorumluluk kabul edilmez.
Etiketler
Paylaş
Facebook yorumları
Google + yorumları